✅ تحقق شهر امن و پیشرو آرمان شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان است

  • منشتر شده در: ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۴۸۶

◀ شهردار رفسنجان در جشن بزرگ نهمین فصل همدلی، تحقق شهر امن و پیشرو را آرمان مجموعه مدیریت شهری اعلام کرد.

⏪ به گزارش روابط_عمومی حوزه_شهردار، مهندس عظیمی زاده در اجتماع پرشور شهروندان محترم در جشن نهمین فصل همدلی که به مناسبت عید فطر در مجموعه فرهنگی ورزشی آیت الله هاشمی رفسنجانی ره برپا شده بود، ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از حضور گرم مردم، گفت: در مدت یکسال و نیم که در خدمت شما عزیزان هستم، همراهی، همدلی و بزرگواری شما مردم عزیز و شریف رفسنجان همیشه مرا خجالت زده کرده است.

⏪ شهردار رفسنجان با اشاره به اینکه رویکرد شورای اسلامی شهر رفسنجان در دوره پنجم ایجاد شهری سرزنده، شاداب، پرطراوت، پویا و نمونه در همه زمینه هاست، افزود: عزم جدی من و همکارانم در شهرداری رفسنجان که با همراهی شما عزیزان ان شاء الله محقق خواهد شد، اجرای سیاست های درست و اصولی شورای اسلامی شهر و برنامه ریزی منظم و منسجم برای تحقق یک شهر پایدار است.

⏪ وی با بیان اینکه رفسنجان در آستانه یک خیز بلند و رشد سریع است، ادامه داد: امروز شما شاهد پیشرفت، توسعه و رشد شهر در بخش های مختلف هستید؛ ان شاءالله شهر رفسنجان را روز به روز رشدیافته تر و زیباتر خواهید دید.

⏪ محمدرضا عظیمی زاده بهره برداری از یکایک پروژه های مختلف را موجب تنوع زندگی در شهر رفسنجان عنوان کرد و گفت: این پروژه ها به ساماندهی فضای شهری رفسنجان کمک می کند، در پیشبرد شهر امن مؤثر است و یک شهر انسان محور را به ما نوید می دهد.

⏪ شهردار رفسنجان افزود: ما نیاز داریم که رفسنجان در رقابت با سایر شهرها در حوزه های مختلف رشد و تعالی داشته و سرعت رشدش فزون تر از شهرهای دیگر باشد.

⏪ وی با ابراز امیدواری از عملیاتی شدن سریع و دقیق برنامه ریزی هایی که برای پیشبرد اهداف شهر مؤثر است، اظهار کرد: ان شاء الله مردم شریف، بااصالت و باکرامت شهر رفسنجان شاهد شهری رشدیافته و توسعه یافته باشند.

⏪ وی با تأکید براینکه تحقق شهر امن و پیشرو آرمان شهرداری و شورای اسلامی شهر است، خاطرنشان کرد: عزم جدی ما و اعضای محترم شورای اسلامی شهر بر این است که ان شاء الله روز به روز این شهر را در حوزه های مختلف بویژه تحقق شهر امن و پیشرو ببینیم و این امنیت باید در همه ابعاد روانی، سرمایه گذاری، بهداشت و ترافیک در رفسنجان تحقق یابد.

⏪ مهندس عظیمی زاده ضمن قدردانی از همکاری همه مسئولین شهرستان، گفت: از همراهی خوب امام جمعه، فرماندار، نیروهای نظامی و انتظامی، رسانه ها و همه کسانی که شهرداری و شورا را در رسیدن به اهداف همراهی می کنند، تشکر می کنم.

⏪ شهردار رفسنجان در پایان با آرزوی توفیق و سربلندی برای شهروندان، یادآور شد: جای عزیز بزرگوارمان جناب آقای هاشمیان در این جمع خالیست، سلام ایشان را خدمت همه شما عزیزان ابلاغ می کنم؛ امیدوارم در جشن های بعد ایشان هم توفیق داشته باشند در محضر شما عزیزان باشیم.

◀ لازم به توضیح است که جشن های فصل همدلی در راستای تحقق وعده های فرهنگی شورای اسلامی شهر و با هدف ارائه گزارش صد روزه مجموعه مدیریت شهری به مردم پایان هر فصل با حضور شهروندان برگزار می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید