به وقت قدردانی

  • منشتر شده در: ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  • توسط: فاطمه استادحسینی
  • تعداد بازید: ۳

 

💥دکتر نظر پور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم ازدکتر محمد فتحیان رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهررفسنجان به پاس خدمات ؛ مدیریت و نظارت بر پروژه های افتتاحیه در طی تصدی مدیریت عمرانی دانشگاه ولیعصر رفسنجان قدردانی کرد.

📌به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان آیین افتتاح و بهره برداری از ۵ طرح عمرانی دانشگاه ولی عصر (عج) باحضور دکتر نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم وجمعی از مسئولین شهرستان در تالار خیام برگزار شد.

🔺در این آیین ازدکتر محمد فتحیان رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهررفسنجان و عضو منتخب دوره ششم شورا به پاس زحمات ؛خدمات ؛ مدیریت و نظارت بر پروژه های افتتاحیه در طی تصدی مدیریت عمرانی دانشگاه ولیعصر (عج)رفسنجان قدردانی و لوح سپاس از سوی دکتر نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تقدیم ایشان گردید.

🔻ضمنا ۵ طرح عمرانی که افتتاح وبه بهره برداری رسیدو به شرح ذیل میباشد:

🔸۱- احداث دانشکده مدیریت اقتصاد به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با زیربنای ۶ هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر بیش از ۱۷۵ میلیارد ریال و محوطه ‌سازی آن به به متراژ ۴۷۰۰ مترمربع

🔸۲-افتتاح فاز اول مجموعه گلخانه‌های آموزشی تحقیقاتی دانشکده کشاورزی به مساحت ۹۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بربیش از ۱۷ میلیارد ریال که ساخت این مجموعه مجهز به سیستم‌های خنک‌کننده پَد و فَن، گرمایش گرماتاب و سیستم مه ‌پاش است از سال ۱۳۹۸ آغاز شده و سال ۱۴۰۰ تکمیل شده است.

🔸۳- احداث مرکز نظارت تصویری سردار سپهبد شهید حاج‌ قاسم سلیمانی این طرح هم با اعتباری بیش از ۳۲ میلیارد ریال اجرا ودارای ۳۷۹ دوربین جدید و به‌ روز و سه مرکز سرور برای حفاظت از مجموعه دانشگاه ولی عصر(عج) میباشد.

🔸 ۴-بهسازی سالن آمفی‌تئاتر موزه دانشگاه با اعتباری بیش از ۹ میلیارد ریال اجرا شده است این پروژه از سال ۱۳۹۸ آغاز وتا اوایل امسال به طور کامل بهسازی شده است.

🔸۵- احداث ساختمان شماره ۲ فرهنگی (مدرسه شهید بهشتی) با زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع از سال ۱۳۹۴ شروع شده و این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصد درحال اجراست و پیش بینی میشوددر آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید